Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Robert Kowalak

Kostrzyn Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

M30

Marsz Po Zdrowie

55 PLN

2

Marcel Polak

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M1

Oborygeni

Paid

3

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

Oborygeni

55 PLN

4

Łukasz Polak

Oborniki Śląskie

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Oborygeni

Paid

5

Marcin Szulc

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M30

Marsz Po Zdrowie

55 PLN

6

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Poland

10 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

7

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

10 KM Nordic Walking

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

8

Adam Drewnowski

Trzcianka

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

M1

Zasapani Hydro Trzcianka

55 PLN

9

Barbara Drewnowska

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

F50

Zasapani Hydro Trzcianka

55 PLN

10

Anna Matukin-Pakuszyńska

Opole

Poland

21 KM Nordic Walking

F40

-

55 PLN

11

Marek Pierzchała

Luzino

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M60

STAR FISTASZKI

Paid

12

Maciej Kucharski

Warszawa

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

M16

-

Paid

13

Karol Abel

Kalisz

Poland

21 KM Nordic Walking

M50

Kalisia Nordic Team

Paid

14

Iwona Maślanka

Śmigiel

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

55 PLN

15

Elżbieta Wolniak

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

55 PLN

16

Krzysztof Mituła

Szczecin

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

M1

-

45 PLN

17

Grażyna Soroka-Mituła

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F40

-

55 PLN

18

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Poland

10 KM Nordic Walking

M70

-

Paid

19

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

TEAM BEROTU

55 PLN

20

Jakub Lotka

Stary tomyśl

Poland

5 KM Nordic Walking

M30

TEAM BEROTU

55 PLN

21

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

22

Anna Folek

Lubno

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

-

55 PLN

23

Dorota Rutkowska

Wołczkowo

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

24

Małgorzata Szewczuk

Bezrzecze

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

25

Anna Pietrzyk

Kalisz Pomorski

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

KLUB OLIMPIJCZYKA im. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POM

Paid

26

Kamila Chołodowska

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

-

Paid

27

Bartosz Chołodowski

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

M30

-

55 PLN

28

Małgorzata Chwalisz

Łomnica

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

F40

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

29

Jolanta Hybiak

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

30

Jolanta Miłkowska

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

-

Paid

31

Ewa Wincewicz

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

32

Ewelina Fręśko

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

55 PLN

33

Marcin Pietrakowski

Jenin

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

34

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

55 PLN

35

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

55 PLN

36

JAN Kulczycki

Gdańsk

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M70

-

Paid

37

AGNIESZKA MUSZKIET-SOBAŃSKA

SZCZECIN

Poland

21 KM Nordic Walking

F40

-

55 PLN

38

Amelia Michalak

Lipia Góra

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F13

Kijomaniacy Chodzież

Paid

39

Szymon Szczeciński

Poznań

Poland

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

Marsz Po Zdrowie

40

Łukasz Szczeciński

Poznań

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

Marsz Po Zdrowie

55 PLN

41

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

M40

Partyzanci Konin

Paid

42

MARCIN ŻURAWIK

Koło

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Saint Gobain Squad

Paid

43

Rafał Toporek

Przodkowo

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

Polipack Team GWE

Paid

44

Halina Wojtat

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

45

Magdalena Walukiewicz

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

46

Paweł Krzywoń

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

-

Paid

47

WLADYSLAWA PIĄTEK

STARGARD

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

48

Tomasz Strzelec

Gryfino

Poland

21 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

49

DOROTA BARYŁA

Wolin

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

55 PLN

50

Karolina Kędzierska

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F40

-

55 PLN

51

Alicja Lebioda

Szczecin

Poland

21 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

52

Monika Majewska - Gałka

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

53

Lidia Bihuniak

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

54

Anna Mizgier-Wolańska

Strzelce

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

Dream Team Nordic Walking Wawrów

Paid

55

Barbara Pluta

Piła

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

56

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

55 PLN

57

Joanna Walot

Łódź

Poland

ONLINE - 21 KM Nordic Walking

F16

Na Skrzydłach Wiatru

Paid

58

BARBARA ZACHARSKA

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

59

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Poland

10 KM Nordic Walking

M40

Partyzanci Konin

Paid

60

Jerzy ZACHARSKI

Trzcianka

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

61

Andżelika LUDWICZAK

Szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

55 PLN

62

Marzanna Nizioł

Wawrów

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Dream Team Nordic Walking Wawrów

Paid

63

Krzysztof Skiera

bydgoszcz

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Life Balance Place

Paid

64

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

F60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

65

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

10 KM Nordic Walking

M40

Kijkomaniacy PPL

Paid

66

Marzena Olejnik

szczecin

Poland

10 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

67

Aleksandra Przybylska

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

-

Paid

68

Izabela Towarnicka

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

Polipack Team GWE

Paid

69

Waldemar Sochacki

Kluczbork

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M50

KGB- nordic walking

55 PLN

70

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

71

Danuta Bukowska

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

72

JOANNA SULEJA

STARGARD

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

73

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Poland

10 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

74

Janusz Parchimowicz

Przecław

Poland

21 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

75

Agnieszka Górska

Szczecin

Poland

21 KM Nordic Walking

F40

-

Paid

76

Renata Kuziemko

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

55 PLN

77

Hanna Szulc

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

55 PLN

78

Karol Lipiński

Szczecin

Poland

21 KM Nordic Walking

M40

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

55 PLN

79

Magdalena Kopyś

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F30

-

55 PLN

80

Arleta Kruszka

Poznań

Poland

10 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

81

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

10 KM Nordic Walking

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

82

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

Polipack Team GWE

Paid

83

Piotr Lewandowski

szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

84

Monika Probola

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

55 PLN

Leave an email and stay up to date