1
|
Danuta Barełkowska
|
pobiedziska
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
17 mgnień wiosny
|
Paid
|
2
|
Magdalena Malec
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
|
3
|
Mariusz Barełkowski
|
Pobiedziska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
17 mgnień wiosny
|
|
4
|
Adam Barłożek
|
Ciszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Walking Lubasz
|
|
5
|
Magdalena Bandurska
|
Szydłowo
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
|
6
|
Aleksandra Kosiak
|
Nowa Sól
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
7
|
Jakub Kosiak
|
Nowa Sól
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
-
|
Paid
|
8
|
Maria Klewenhagen
|
Czarnków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
9
|
Honorata Mazur
|
Wągrowiec
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
10
|
Marcin Szambelan
|
Pobiedziska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
|
11
|
Nina Szambelan
|
Pobiedziska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
-
|
|
12
|
Lena Szambelan
|
Pobiedziska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
-
|
|
13
|
Małgorzata Chwalisz
|
Łomnica
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
14
|
Paweł Chojnacki
|
Szczecin/Mierzyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
15
|
Małgorzata Dziuba Jankowska
|
Budziejewo
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
16
|
Grzegorz Rączka
|
Śmieszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
17
|
Beata Raczka
|
Śmieszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
18
|
Małgorzata Meyer
|
Zalasewo
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
19
|
Grzegorz Przybysz
|
Popowo Kościelne
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
20
|
Aleksandra Przybylska
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
21
|
Janusz Cetera
|
Dziwnówek
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
22
|
Grzegorz Koliński
|
Pobiedziska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
23
|
Sylwia Kolińska
|
Pobiedziska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
24
|
Franciszek Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
25
|
Stanisław Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
26
|
Franciszek Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
-
|
Paid
|
27
|
Franciszek Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
|
28
|
Stanisław Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
29
|
Bartosz Malak
|
Koziegłowy
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
30
|
Katarzyna Malak
|
Koziegłowy
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Biegacze Juniora - Nordic Walking Team
|
Paid
|
31
|
Anna Wróblewska
|
Krzyszkowo
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
32
|
Roman Madejski
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
33
|
Edyta Kowalska
|
Kalisz / Poland
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
34
|
Wiesław Nowak
|
Skoki
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS Skoczek Skoki
|
Paid
|
35
|
Lesia Kushmar
|
Kijów
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
36
|
Marzena Kamińska-Sokół
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
37
|
Zofia Grygiel
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F13
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
38
|
Jan Grygiel
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
39
|
Małgorzata Banaszkiewicz
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
40
|
Maciej Banaszkiewicz
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
41
|
WIKTORIA KENSOWSKA-MANTHEI
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
42
|
Olena Livshun
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
43
|
Marta Zdanowicz
|
Słupsk
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dwa Kije Słupsk
|
Paid
|
44
|
Roman Woroch
|
Dopiewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
45
|
Aleksandra Maliniak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F13
|
Oborygeni
|
Paid
|
46
|
Urszula Fiedler-Maliniak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Oborygeni
|
Paid
|
47
|
Kateryna Szewcowa
|
Dnipro
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F14
|
LET'S GO
|
Paid
|
48
|
Maciej Olszański
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
49
|
Adam Kończak
|
POLKOWICE
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
50
|
Monika Pogorzelska
|
Kościan
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
51
|
Danuta Łabędzka
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
52
|
Zdzisława Adamiak
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
53
|
Aleksander Pogorzelski
|
Kościan
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
54
|
mpka@op.pl||@__.C Klaczyk
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
55
|
Alicja Tobys
|
Piotrowo Drugie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
56
|
Ryszard Tobys
|
Piotrowo Drugie
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
57
|
Karol Stawniak
|
Żnin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
NO TEAM
|
Paid
|
58
|
Damian Romański
|
Książ Wielkopolski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
59
|
Danuta Choryńska
|
Swarzędz
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
60
|
Dybikowska Dybikowska Dybikowska
|
Pobiedziska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
61
|
Blanka Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
62
|
Oskar Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
63
|
Marianna Pawlak
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
64
|
Michał Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
65
|
Anna Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
66
|
Bruno Wajsberg
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
67
|
Inna Davydova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F75
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
68
|
Mirosława Paździerska
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijowe babki
|
Paid
|
69
|
Agnieszka Dudek
|
Granowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
70
|
Mila Dri
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
71
|
Marek Menzel
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
72
|
Barbara Pluta
|
Piła
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
73
|
Tomasz Nowaczyk
|
Gniezno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
74
|
Eugeniusz Fengier
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
75
|
Monika Nowaczyk
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
76
|
Lidia Nowaczyk
|
Pleszew
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
77
|
Anna Bruzi
|
Pleszew
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
78
|
Jan Wala
|
Goraj
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
79
|
Magdalena Klamrowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
80
|
Beata Falkowska
|
Wiry
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
81
|
Joanna Napierała
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
82
|
TETIANA HRENADOROVA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F70
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
83
|
Yevdokiya Chernenko
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
84
|
Svitlana Baibak
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
85
|
Aleksandra Bojanowska
|
Szydłowo
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
|
86
|
Liudmyla Bielomiestnova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
87
|
Hanna Kozhukhar
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
88
|
Svitlana Volianska
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
89
|
Oleksandra Ivashyna
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
90
|
Jan Parzybut
|
Pniewy
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Postep Pniewy Team
|
Paid
|
91
|
Olena Strelchenko
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
92
|
Yuliia Shurhina
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F30
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
93
|
Emma Liuta
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
94
|
KURAKINA IRYNA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 21 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
95
|
Svitlana Malovana
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
96
|
Małgorzata Angielczyk
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
97
|
IRYNA CHAIKOVSKA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
98
|
MARIUSZ MAJKRZAK
|
SUCHA BESKIDZKA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO
|
Paid
|
99
|
LYUDMYLA TELESNYUK
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
100
|
Viktoriya Varlamova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F70
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
101
|
Dariia Nastenko
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
102
|
Nonna Sushynska
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
103
|
Kateryna Androsova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
104
|
Tetiana Vergun
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
105
|
Nataliia Gamailo
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
106
|
Valentyna Lebedieva
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F75
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
107
|
Galyna Gromova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
108
|
Olha Chernova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F70
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
109
|
Zinaida Mezhakova
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F75
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
110
|
MALCHEVSKA TETIANA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 21 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
111
|
Liudmyla Kabanina (Людмила Кабанина)
|
ODESSA
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
112
|
BORENKO IRYNA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
113
|
Liudmyla Karapetian
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
114
|
Henryk Kusza
|
SUCHY LAS
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
115
|
Liudmyla Shurhina
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
116
|
Yuliia Kharchenko
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
117
|
KALINICHEVA TETIANA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
118
|
Liliia Klymentii
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
119
|
Zygmunt Zmysłowski
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
120
|
Małgorzata Krzyżaniak
|
Lusówko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
121
|
Beniamin Rozczyński
|
luboń
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
122
|
Krzysztof Samek
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
123
|
Mariola Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
124
|
Jarosław Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
125
|
Danuta Krycka
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
126
|
ZOFIA KACZMAREK
|
SZCZUTKI
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
127
|
Jarek kaczmarek
|
SZCZUTKI
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
128
|
Katarzyna Ratajczak
|
Zbrudzewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
129
|
Sonia Bartek
|
Chomęcice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
130
|
Dorota Krawczyk
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
131
|
Danuta Postek
|
Poznań
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
132
|
Jolanta Wicher
|
Lubasz
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
133
|
Grażyna Smarszcz
|
Lębork
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
LĘBORSKIE LWY
|
Paid
|
134
|
Zhdanova Eteri
|
Киев
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET'S GO
|
Paid
|
135
|
Jolanta Kusza
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
136
|
ANNA MATYJA
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
137
|
Marta Marciniak
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
138
|
Michał Świergosz
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M14
|
17 mgnień wiosny
|
Paid
|
139
|
Katarzyna Świergosz
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
17 mgnień wiosny
|
Paid
|
140
|
Maciej Świergosz
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
17 mgnień wiosny
|
Paid
|
141
|
Cyprian Fedorski
|
Sulechów
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
142
|
Anna Fedorska
|
Sulechów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
143
|
Paweł Fedorski
|
Sulechów
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
144
|
Bezega Snezhana
|
Kharkiv
|
Ukraine
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
LET'S GO
|
Paid
|
145
|
Żaneta Raczyńska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
146
|
Artur Raczyński
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
147
|
Lyudmyla Kirichenko
|
Kharkiv
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET'S GO
|
Paid
|
148
|
Izabela Szulczyńska
|
Lenartowice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
PLESZEWSKI KLUB,,AMAZONKI,,
|
Paid
|
149
|
Mirosława Graczyk
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
150
|
Edward Gołębiewski
|
Pobiedziska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
151
|
Krystyna Wawrzyniak
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
152
|
Grażyna Sowińska
|
Poznań- Skórzewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
153
|
Ewa Łaszcz
|
Piła
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
F1
|
JA I TY TO MY PIŁA
|
Paid
|
154
|
Wojciech Łaszcz
|
Piła
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
JA I TY TO MY PIŁA
|
Paid
|
155
|
Kamila RADKE
|
Kawnice
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
156
|
Stanisław Zawisła
|
Plewiska
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
157
|
Bogumiła Bodus-Jeleń
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
158
|
Regina Dąbrowiecka
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
159
|
Agnieszka Kuszyńska
|
kawnice
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
160
|
Maciej Janik
|
Piła
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
161
|
Joanna Rochatka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
162
|
Izabela lotka
|
Stary Tomyśl
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
TEAM BEROTU
|
Paid
|
163
|
Jakub Lotka
|
Stary tomyśl
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
TEAM BEROTU
|
Paid
|
164
|
Anna Pietrzyk
|
Kalisz Pomorski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
KaliszAnka
|
Paid
|
165
|
Maria Janas
|
Czerwonak
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
166
|
Teresa Grygiel
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
167
|
Marek Chłodnicki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
168
|
Anna ADAMEK-BOBER
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
169
|
Agnieszka Rubach-Kończyńska
|
Psarskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
170
|
Andżelika LUDWICZAK
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
171
|
Maciej Borowicz
|
Bugaj
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
|
172
|
Maria Opaczewska
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
173
|
Edward Tomczyk
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
174
|
Danuta Rychlewska-Słodowa
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
175
|
Magdalena Kałużna
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
|
176
|
Waldemar Kałużny
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
|
177
|
Leszek Korzep
|
Czerwonak
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
178
|
Sebastian Karpiński
|
Wyżyny-Zachód
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
RK Athletics Warszawa
|
Paid
|
179
|
Barbara Wójcik
|
Chrząstawa Wielka
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
180
|
Karolina Kluk
|
Wawrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
181
|
Jolanta Cholewka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
182
|
Olena Chernikova
|
Киев
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET'S GO
|
Paid
|
183
|
Jan Stanisławski
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
|
184
|
Beata Wołk
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
185
|
Maria Adamska
|
TRZCIANKA
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
186
|
Łukasz Adamski
|
TRZCIANKA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
187
|
Hubert Malicki
|
Poznań
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
188
|
Piotr Kwarta
|
Czerwonak
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
189
|
Maciej Gudzio
|
Czerwonak
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
190
|
Barbara Janik
|
Piła
|
Poland
|
ONLINE - Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
191
|
Slawomir Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
192
|
Andrzej Rusinowicz
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
193
|
Renata Markiewicz
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
|
194
|
Julita Kozłowska
|
Sieraków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
195
|
Joanna Rasała
|
Witkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
196
|
Wioletta Wanat
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
197
|
Jolanta Kissel
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
198
|
Robert Zawadziński
|
Bielawy
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
199
|
Alicja Sowińska
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
200
|
Elżbieta Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
201
|
Wojciech Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
202
|
Joanna Makuch
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
203
|
Dariusz Ludwiczak
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
204
|
Edyta Bałuch
|
Swarzędz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
205
|
NIEIzabela NIEOkrzesik-Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
206
|
Roman Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
207
|
Jan Piwowarczyk
|
Szydlowiec
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
-
|
Paid
|
208
|
Ryszard Blaszka
|
Rokietnica
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
209
|
Michał Blaszka
|
Kiekrz
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
210
|
Sławomir Sternberg
|
Trzcianka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
211
|
Edmund Jurdziński
|
Przeźmierowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
212
|
Katarzyna Kucharczyk
|
Rzgów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
213
|
Karol Abel
|
Kalisz
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
CARLOS KALISZ
|
Paid
|
214
|
Łukasz Walczak
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
215
|
Małgorzata Walczak
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
216
|
Dorota Jemrych
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
217
|
Włodzimierz Kuczyński
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
218
|
Darek Przyczyna
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
219
|
Katarzyna Tarant
|
poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dynamic
|
Paid
|
220
|
Wiesław Smarszcz
|
Lębork
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
LĘBORSKIE LWY
|
Paid
|
221
|
Katarzyna Jany
|
Czarnków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
222
|
artur frąckowiak
|
Tulce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Parka🙂
|
Paid
|
223
|
Adam Drewnowski
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
224
|
Barbara Drewnowska
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
225
|
JAN Kulczycki
|
Gdańsk
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
226
|
Paweł Rybałtowski
|
OBORNIKI ŚLĄSKIE
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Oborygeni
|
Paid
|
227
|
Arleta Frąckowiak
|
Tulce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Parka🙂
|
Paid
|
228
|
Aneta Bugajska
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
229
|
Krystian Jach
|
Wronki
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
230
|
Katarzyna Rybacka
|
Kłodawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
231
|
Franciszek Czekajło
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
232
|
Katarzyna Kąkolewska
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dynamic
|
Paid
|
233
|
Jarosław Runowski
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Team Janina
|
Paid
|
234
|
Runowska Dorota
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Team Janina
|
Paid
|
235
|
Magdalena Zawieja
|
WITKOWO
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
236
|
Marian Kaczmarek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
237
|
Marcin Kaczmarek
|
Dąbrowa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
238
|
Lidia Matlak
|
Gniezno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
239
|
rszczecinska71@gmail.com||@__.C NIESzczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
240
|
Krzysztof Świtała
|
Góra
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
241
|
SŁAWOMIR RZEPECKI
|
Maków Mazowiecki
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
242
|
Beata Pawlak
|
Gorzów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
243
|
Robert Kowalak
|
Kostrzyn Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
244
|
Krzysztof Ciesielski
|
Gniezno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
FAST WALKER
|
Paid
|
245
|
Marzena Strzyżewska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
|
246
|
Małgorzata Abramowicz
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
247
|
Tomasz Wujek
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
248
|
Maciej Kłos
|
Gdańsk
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
249
|
Katarzyna Wojciechowska
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
250
|
Arleta Kruszka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
251
|
Karol Lipiński
|
Szczecin
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN
|
|
252
|
Hanna Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
253
|
Krzysztof Zgrzebnicki
|
Polkowice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
254
|
Kazimierz Dudek
|
CHOJNÓW
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Dom z Keramzytu S.C.Dariusz Sywak
|
|
255
|
Konstanty Stołbiak
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
256
|
Andrzej Wietrzycki
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
257
|
Waldemar Sochacki
|
Kluczbork
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Żądło Nordic Walking
|
|
258
|
Adam Wojciechowski
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
259
|
Krzysztof Skiera
|
bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Life Balance Place
|
Paid
|
260
|
Marzanna Nizioł
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
261
|
Jerzy ZACHARSKI
|
Trzcianka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
262
|
Szymon Sypniewski
|
Stare Miasto
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
263
|
BARBARA ZACHARSKA
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
264
|
Roman Wiśniewski
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
265
|
Joanna Walot
|
Łódź
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
266
|
Renata Szczecińska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
267
|
Justyna Michalak
|
Lipia Góra
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
268
|
Lidia Bihuniak
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
269
|
Patrycja Pakuła-Sielska
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
270
|
Karolina Kędzierska
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
|
271
|
Amelia Michalak
|
Lipia Góra
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F13
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
272
|
Szymon Szczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
273
|
Łukasz Szczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
274
|
Marcin Kurzawiński
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
275
|
MARCIN ŻURAWIK
|
Koło
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Saint Gobain Squad
|
Paid
|
276
|
Zuzanna Konieczna
|
Budziejewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
277
|
Patrycja Miładowska
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
278
|
Dariusz Sielski
|
Poznań
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
All-Paw-Drive Team
|
Paid
|
279
|
Beata Matyjasik
|
Inowrocław
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
280
|
Beata Kostrzewska
|
Toruń
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|