Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Yuliia Shurhina

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

2

Olha Chernova

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F70

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

3

Zinaida Mezhakova

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F75

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

4

Dariia Nastenko

ODESSA

Ukraine

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

LET’S GO ⚓️ ODESSA

91 PLN

5

Liudmyla Kabanina

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

6

Mila Dri

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

7

Piotr Winczewski

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Azymut Pabianice

Paid

8

Sylwia Spretka-Sopek

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

9

Liudmyla Karapetian

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

10

Hanna Raywer-Kusztelak

Pruszków

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Żbiki Nordic Walking

Paid

11

Przemysław Kusztelak

Pruszków

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Żbiki Nordic Walking

Paid

12

Monika Dymowicz

Sasino

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

13

Yuliia Kharchenko

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

229 PLN

14

Janusz Chyra

Lubliniec

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

15

Andrzej Smolarski

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Kijomaniacy Chodzież

Paid

16

David Delafenestre

Mimet

France

Nordic Walking 21 km

M1

Team France

Paid

17

Vasyl Herus

Sokal

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M75

-

229 PLN

18

Barbara Lange

Choczewo

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

19

Lucyna Gębka

Choczewo

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

20

Wiesław Gębka

Choczewo

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

21

Jean luc PAINGRIS

SAINT MARCELLIN

France

Nordic Walking 5 km

M60

Team France

Paid

22

Natalia Petryshyn

Lviv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

229 PLN

23

Jolanta BARCZYK

CZĘSTOCHOWA

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

24

Анджей Andrzej Dziediewicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

25

Monika Frejer

Gdansk

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

26

Pola Sołobodowska

Sopot

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

27

Жданова Этери

Киев

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

28

Magdalena Nowak-Dresler

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Avocado Wellness Club

Paid

29

KATARZYNA PRZYTUŁA

Aleksandrów Łódzki

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

30

Paweł Felis

Bobrowiec

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

31

Nelli Buhaienko

KRIVOY ROG

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F75

-

229 PLN

32

Nataliia Mykhailets

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

33

Arkadiusz Ceynowa

Choczewo

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Z kijaszkami przez Choczewo

Paid

34

Marta Ceynowa

Choczewo

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

35

Grażyna Smarszcz

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

36

Wiesław Smarszcz

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

M60

LĘBORSKIE LWY

Paid

37

AGNIESZKA BERSZTOLC

SUTNO

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

38

KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK

mazowieckie, Siedlce

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ŚWIADOMI SIEDLCE

Paid

39

Justyna Plichta

Polanica-Zdrój

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

40

Sławek Słowy

Łęczyce

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

41

Hanna Nowak

Pruszków

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

Żbiki Nordic Walking

Paid

42

Katarzyna Nowak

Pruszków

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Żbiki Nordic Walking

Paid

43

Emilia Kwidzińska

Luzino

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

Polipack Team GWE

Paid

44

Kamila Chołodowska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

229 PLN

45

Piotr K

Czerwonak

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

46

Izabella Koniak

Śrem

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

47

Yuliia Holovach

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

48

Lyudmyla Polishchuk

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

49

Danuta Postek

Poznań

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

50

Sylwia Rekowska-Kulwikowska

Lębork

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

51

Elwira Panek

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

52

LETIZIA MORENA

Bédarrides

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

229 PLN

53

LETIZIA MORENA

Bédarrides

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

Paid

54

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

TEAM BEROTU

229 PLN

55

Jakub Lotka

Stary tomyśl

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

TEAM BEROTU

229 PLN

56

Ganna Kukhar

Chmielnicki

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

57

Olena Shved

Chmielnicki

Ukraine

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

58

Albina Sushko

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

59

Liudmyla Vasylivska

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

60

Hanna Smirnova

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

61

Natalia Voloshynenko

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

62

Natalia Voloshynenko

Krivoy Rog

Ukraine

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

63

Iryna Shcherbuk

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

64

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

65

Szymon Kuźmicz

Maszewko

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Polipack Team GWE

Paid

66

Dominik Kuźmicz

Maszewko

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Polipack Team GWE

Paid

67

Magdalena Kuźmicz

Maszewko

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Polipack Team GWE

Paid

68

Bogumiła Kowalczyk

Chwaszczyno

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

69

Piotr Kowalczyk

Chwaszczyno

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

70

Taillebois Lise

Perpignan

France

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

71

Włodzimierz Bartosiewicz

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Face Nordic Walking Team

Paid

72

BOGDAN GRYGOROWICZ

LUBIN

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

KGHM METRACO PARTNER

183 PLN

73

Andrzej Czekryszew

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

74

Tomasz Nowaczyk

Gniezno

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

75

Dorota Rutkowska

Wołczkowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

76

Valentyna Nosal

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

77

Marharyta Maiorova

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

78

Bonin Yannick

Perpignan

France

Nordic Walking 21 km

M40

Team France

Paid

79

Lyudmyla Kirichenko

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

80

SANDRINE TALBOTIER

CASTRIES

France

Nordic Walking 21 km

F40

Team France

Paid

81

JEAN FRANCOIS AGUADO

CASTRIES

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

82

Piotr Przymusiński

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

83

Igor Wawrzyniak

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Polipack Team GWE

Paid

84

Beata Trybińska

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

85

Marian Małka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

86

Halina Banaszek-Popławska

Mszczonów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

87

Anna Górska - Stucka

Władysławowo

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

88

Krzysztof Zawadzki

zielona gora

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

89

Halina Kułakowska

OLKUSZ

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Katowicki Nordic Walking

Paid

90

Hubert Malicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

91

Slawomir Budny

OSTRÓW WLKP.

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Kalisia Nordic Team

Paid

92

Antoni Łazorko

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

93

Daria Konopa

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Avocado Wellness Club

229 PLN

94

Paweł Jan

Graniczna Wieś

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

95

Małgorzata Czerska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

96

Monika MARIA

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

97

Łukasz Bartosiewicz

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

98

Kateryna Chernikova

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

99

Svitlana Kucherniuk

Odessa

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

100

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

101

Sergiy Gulidov

Odessa

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

102

Serhii Shvydunov

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

103

Andrii Voronyak

Lwów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

104

Yana Kolisnyk

Kharkov

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

105

Andrii Steklov

Kiev

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

106

Adam Depczynski

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

-

Paid

107

Ruslan Rubel

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

108

Olena Chernikova

Киев

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

LET'S GO

Paid

109

LEJEUNE LESLIE

CABRIES

France

Nordic Walking 10km

F1

Team France

Paid

110

Eka Aptsiauri

Tbilisi

Georgia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Nordic Walking Georgia

183 PLN

111

Jolanta Miłkowska

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

112

Renata Kuziemko

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

113

Alexander Nikuradze

Tbilisi

Georgia

Nordic Walking 5 km

M30

Nordic Walking Georgia

Paid

114

Mikheil Shilov

Tbilisi

Georgia

Nordic Walking 10km

M1

Nordic Walking Georgia

Paid

115

Nikoloz Bochorishvili

Tbilisi

Georgia

Nordic Walking 5 km

M30

Nordic Walking Georgia

229 PLN

116

Helena Syldatk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

117

Mercédesz Vigh

Veresegyház

Hungary

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

118

Natalia Borowska-Ślusarczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Avocado Wellness Club

Paid

119

Judit Kőrösi

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Debrecen Sport Association

Paid

120

Anna Ścibut

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

229 PLN

121

Paulina Dziubczyk

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

122

Eugeniusz Gajewski

Gorzów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

MIASTO GORZÓW WLKP.

Paid

123

Katarzyna Komarzewska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

124

Małgośka Czerwińska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

125

Małgorzata Szewczuk

Bezrzecze

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

Paid

126

Karolina Lipińska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN

229 PLN

127

Nataliia Romanenko

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

128

Ruslan Ishchenko

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

129

Raisa Redka

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

130

Vadym Sholukh

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

131

Mykola Matsko

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

132

Oksana Brul

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

133

Tetiana Oliinykova

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

134

Kostiantyn Brul

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

135

Iryna Serhiienkova

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

136

Nataliia Burdeina

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

137

Liudmyla Kramnysta

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

138

Anzhela Melnyk

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

139

Tetiana Such

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

140

Tetiana Bilokonska

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

141

Olena Tytarenko

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

142

Kateryna Telesheva

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

143

Iryna Danovska

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

144

Kondratenko Alla

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

145

Dorota Krawczyk

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

146

Rohozhyna Iryna

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

147

Oksana Shcherbyna

Kijów

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

148

Robert Kowalak

Kostrzyn

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Marsz Po Zdrowie

Paid

149

Yuliia Ostapchuk

Kijów

Ukraine

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

150

Serenella Scalas

Viareggio

Italy

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

151

Paolo Bianchini

Massarosa

Italy

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

152

Jarosław Bierć

Białystok

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

153

Andrzej Baliś

Kraków

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

Paid

154

Zitouni Msid

berrchid

Morocco

Nordic Walking 5 km

M40

-

229 PLN

155

Krzysztof Kępa

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ADS Masna

Paid

156

Paulina Potera

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Zurawiniec Trenuje

Paid

157

Adam Puszkarski

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

-

Paid

158

Adam Klimczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Gosadi Nordic Team

Paid

159

Jana Cíchová

Zlin

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

SG.3 Zlín CZ

Paid

160

Małgorzata Puszkarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Gosadi Nordic Team

Paid

161

SALVI Christiane

GRAND COMBE CHATELEU

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

Paid

162

Françoise Levené

Montferrier sur Lez

France

Nordic Walking 10km

F50

Team France

Paid

163

Nadia Belkessam

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

164

Nadia Belkessam

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Women TNT

229 PLN

165

Dariusz Jaksina

Ruciane Nida

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

166

Karolina Hadaczek

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

167

Runowska Dorota

Drezdenko

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

229 PLN

168

Julia Klein

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

169

Piotr Sosnowski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

170

Tadeusz Tarnowski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

171

Rey Christophe

AUBENAS

France

Nordic Walking 21 km

M40

Team France

Paid

172

Michael Blanchard

Castle Rock

United States

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

173

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Walking Lubasz

229 PLN

174

Antonino Giordano

Viareggio

Italy

Nordic Walking 21 km

M60

Nordic Walking Viareggio

Paid

175

Krzysztof Skiera

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Life Balance Place

Paid

176

Magdalena Wysocka

Skórzec

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

177

Rychert Lidia

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

178

Paweł Ciecierski

Ławy

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

179

Wojciech Mieszkuniec

Malbork

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

180

Alessandro Bertacca

Viareggio

Italy

Nordic Walking 10km

M40

Nordic Walking Viareggio

Paid

181

Jarosław Mirkowski

Sopot

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

182

Marcin Pietrakowski

Gorzów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

183

Gariela Sulecka

Świecie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

184

Jacek Jędraszko

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

Paid

185

Katarzyna Kosecka

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

186

Beata Olszewska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Avocado Wellness Club

229 PLN

187

Renata Cichocka

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

188

Pierre-Olivier Roux

MARSEILLE

France

Nordic Walking 21 km

M60

Team France

Paid

189

Piotr Bajer

Frombork

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

190

Truchan-Bajer Bożena

Frombork

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

191

Bożena Bończyszyn

Charbrowo

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Polipack Team GWE

Paid

192

Witold Czarnecki

Rokietnica

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

193

Jacek Jasiukiewicz

Dobre Miasto

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Pozytywni Dobre Miasto

Paid

194

Małgorzata Bem

Olsztyn

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Pozytywni Dobre Miasto

Paid

195

Artur Zdanuk

Przęsocin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

196

Daniel Romanowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

Luki Team Polska

Paid

197

Agnieszka Lambert

Gdansk

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

229 PLN

198

Karolina Witucka

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

199

Jacek Witucki

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

200

Marcin Rosak

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

KS trenujenordicwalking.pl

Paid

201

Marek Pierzchała

Luzino

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

202

MADAULE HANITRA

La rochette

France

Nordic Walking 21 km

F40

Team France

Paid

203

Barbara Dankiewicz

Łowicz

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

204

Franciszek Marczyński

Gościcino

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Polipack Team GWE

Paid

205

Tommy Aunan

Bellevue

United States

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

206

Valette Élisabeth

Cercié

France

Nordic Walking 10km

F40

Team France

Paid

207

Agnieszka Brzozowska

Szydłowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

TRAMP

Paid

208

Przemysław Brzozowski

Szydłowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Marsz Po Zdrowie

Paid

209

OLIVIER GUILLEMIN

PLOEREN

France

Nordic Walking 5 km

M50

Team France

Paid

210

David Deguelle

Gresy Sur Aix

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

211

Valentyn Zasoba

Kamyanske

Ukraine

Nordic Walking 10km

M70

UNWF_Kurazh

Paid

212

FOND Jean-Patrick

Communay

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

213

Iwona Górska

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

214

HECKMANN Jean-Luc

STRASBOURG

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

215

ELODIE BESNIER-KERVERN

35235 - THORIGNE FOUILLARD

France

Nordic Walking 10km

F40

Team France

Paid

216

BETARD OLIVIER

CAMARET

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

217

Borys Yakubyshyn

Berdychiv

Ukraine

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

218

Marie-Claude Guéguen

Rennes

France

Nordic Walking 10km

F60

Team France

Paid

219

PRIOL michel

BREAL SOUS MONTFORT

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

220

Dorota Pietrzak

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

221

Hieronim Winiarski

Janków Zaleśny

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Walking Krotoszyn

229 PLN

222

Florie Clément

REILLANNE

France

Nordic Walking 10km

F1

Team France

Paid

223

Ida Halk

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

-

Paid

224

COUDERT Christian

PLUNERET ( 56400 )

France

Nordic Walking 21 km

M60

Team France

Paid

225

Adam Jeszka

Sopot

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

Paid

226

Joanna Zwolenkiewicz

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

227

GAILLEGOT DANIEL

THORIGNY SUR MARNE

France

Nordic Walking 21 km

M60

Team France

Paid

228

PELLERIN Erwan

CHATEAUGIRON

France

Nordic Walking 10km

M40

Team France

Paid

229

Stanislav Ivanchuk

Hannover

Germany

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Fit Hannover

229 PLN

230

Czmoch Marian

Łosice

Poland

Nordic Walking 10km

M70

PUKS Łosice

Paid

231

Marcin Zimniak

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Trzej królowie

229 PLN

232

PINSARD GILLES

MONTARGIS

France

Nordic Walking 10km

M60

Team France

Paid

233

michał mazur

Godziszewo

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

234

Grażyna Szustakiewicz

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Włóczykije Gdynia

Paid

235

Piotr Stępak

Tarnów

Poland

Nordic Walking 5 km

M16

-

229 PLN

236

Marzena Skibińska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

zNORDIC Osowa

Paid

237

Yuliia Humeniuk

Житомир

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

238

COURROY Sébastien

20 rue de la forge 56400 PLUMERGAT

France

Nordic Walking 21 km

M50

Team France

Paid

239

DENOLLE Christian

Noisy-sur-Ecole

France

Nordic Walking 10km

M50

Team France

Paid

240

Yulya Humeniuk

Zhytomyr

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

241

Krzysztof Fot

Poznań (Poznań-Jeżyce)

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Marsz Po Zdrowie

Paid

242

Marta Nowacka

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Avocado Wellness Club

Paid

243

Anna Jabłońska

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

244

Bezega Snezhana

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

LET'S GO

Paid

245

Franca Canobbio

Villa di tirano

Italy

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

246

Luigi Bonisolo

Villa di Tirano

Italy

Nordic Walking 5 km

M50

-

229 PLN

247

Svitlana Boldyreva

Kamyanske

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

UNWF_Kurazh

Paid

248

Serena Maria Venturini

Sondrio

Italy

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Valtellina

229 PLN

249

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

229 PLN

250

Danuta Krycka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

251

DOROTA OWCZAREK

Swarzedz

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

252

Pawel Padias

Gdynia

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

253

Anna Łukasiewicz-Godlewska

Warsaw

Poland

Nordic Walking 10km

F40

PASJA Nordic Walking

229 PLN

254

Tomasz Rzepka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

255

Małgorzata Rzepka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

256

Kacper Krzanowski

Jarosław

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Luki Team Polska

91 PLN

257

Grzegorz Krzanowski

Jarosław

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

91 PLN

258

Iryna Snigurivska

Житомир

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

259

Zofia Niewiadomska

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

229 PLN

260

Leokadia Lubańska

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

183 PLN

261

DOMINIK JÓŹWIAK

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

183 PLN

262

Tomasz Lubański

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

263

Natalya Karakulyeva

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

UNWF_Nordic_Team

Paid

264

Yuliia Bihunova

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

UNWF_Nordic_Team

Paid

265

MENYLBIKA BUZMAKOVA

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F60

UNWF_Nordic_Team

Paid

266

Alla Hulak

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

UNWF_Nordic_Team

Paid

267

VALENTYNA DEMYDENKO

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

UNWF_Nordic_Team

Paid

268

Mariia Tarantsova

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F16

UNWF_Nordic_Team

Paid

269

Yevhenii Tarantsov

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M30

UNWF_Nordic_Team

Paid

270

Nadia Gazina

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

UNWF_Nordic_Team

Paid

271

Iryna FRANTSKEVYCH

Dnipro

Ukraine

Nordic Walking 10km

F60

UNWF_Nordic_Team

Paid

272

Svitlana Kyrychenko

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

273

TETIANA IVANIUK

Fastov

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

Ukrainian Nordic Walking Federation (UNWF)

Paid

274

Monika Kozłowska

Góra

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

275

Eugeniusz Mleczak

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

276

Maciej Wiśniewski

MALBORK

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

WiśniaTeam

229 PLN

277

Wiesław Poznański Wiesław

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

278

Remigiusz Woźniak

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

ChodzęBoLubię Ostrowiec Świętokrzyski

Paid

279

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

Kijkowe Trzemeszno

Paid

280

Jakub Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Luki Team Polska

Paid

281

Irena Kręcka

Budowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

282

Wesołowski Wojciech

Gniezno

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

283

Anna Zaczyńska-Skiba

Legnica

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

229 PLN

284

Oliwia Szycko

Kobylnica

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

-

Paid

285

Beata Czyżycka

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

286

Beata Kamińska

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Team Częstochowa

Paid

287

Robert Zawadziński

Bielawy

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Partyzanci Konin

Paid

288

Urszula Wojtczak

Czaplinek

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

289

Sylwia Nowakowska

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

290

Kriss Przyborkiewicz

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Pierniki Toruń

Paid

291

Bogdan BARCZYK

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Team Częstochowa

Paid

292

Agnieszka Sittek

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

293

Elżbieta Labudda

Starzyno

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

294

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

295

Joanna Roszman

Reda

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

296

WIESŁAWA BUCZKOWSKA

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

297

Paweł Sitkowski

Mysłowice

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

229 PLN

298

Izabela Kluk

Domatówko

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

299

Ula Golus

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

300

Paweł Gałązka

Gniezno

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

301

Marcin Klawczyński

Pniewy

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Aktywnie w Pniewach

Paid

302

Marta Marczyńska

Gościcino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

303

Krystyna Radecka

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

Chodzący Białystok

229 PLN

304

Renata Krugiołka

Pniewy

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Aktywnie w Pniewach

229 PLN

305

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

306

Irena Wiktor

Mielec

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

307

Ewa ŚWIERCZ

Dobra

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

308

Jan Łądkowski

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

309

Wojciech Łądkowski

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

310

Grażyna Kujawa

Nowy Zbrachlin

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

311

Ewa Karpienia

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

312

Edyta Bałuch

Swarzędz

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Marsz Po Zdrowie

Paid

313

Karolina Kędzierska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

314

Andrzej Lenz

Gniezno

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

315

Agnieszka Malak

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Kiekrz Poland

229 PLN

316

Jolanta Olczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

317

Mirosław Kowalski

Szczecinek

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

318

Lenka Lumpeová

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

319

Paweł Chojnacki

Szczecin-Mierzyn

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

320

Romana Kedziora

Baranowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

321

Radzisław Kędziora

Baranowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

322

Andżelika LUDWICZAK

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

229 PLN

323

Gerard Wiśniewski

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

OKAS GDYNIA

229 PLN

324

Jacek Lejkowski

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

325

Rafał Grobelniak

Żukowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

326

Krzysztof Marczak

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

M60

KS NW Bełchatów

229 PLN

327

Marcin Świerczyński

Bełchatów

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

KS NW Bełchatów

Paid

328

Monika Derek

Łask

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS NW Bełchatów

Paid

329

Larysa Demkiv

Uzhgorod

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

Uzhhorod Nordic Walking Club

Paid

330

Roman Becker

Lubin

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

331

Marek Maliszewski

Elbląg

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

332

TOMASZ KOZŁOWSKI

SŁUPSK

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

333

Piotr Kwiatkowski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

334

Anna Miśkowicz

Głogówek

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

335

DOROTA ŁUKASZEWSKA

OSIEK

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

336

Bożena Jagodzinska

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

229 PLN

337

Bohdan Bułakowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

338

Ewa Siwek

Otwock

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

339

Ilona Sejmicka

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

340

Stanisław Sejmicki

Ostrowiec Świętokrzyski

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

ChodzęBoLubię Ostrowiec Świętokrzyski

Paid

341

roman woroch

Dopiewo

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

KGHM METRACO. RUDNA

Paid

342

Ireneusz Rogala

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

343

Zbigniew Gwizdała

Gołąbek

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

344

Oksana Zalisko

Lviv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

345

Bogdan Napierała

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

KS NW Bełchatów

Paid

346

Kasia Król

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

347

Krzysztof Karczmarski

Kozienice

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

348

Wojciech Kijewski

Gliwice

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

349

Michał Czaja

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

350

Dariusz Mielczarek

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

351

Aneta Kokot

Iwanowice Duże

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

352

Aneta Kokot

Iwanowice Duże

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

229 PLN

353

ŁUKASZ JÓŹWIAK

Włocławek

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

354

Jaroslav Veigl

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

Trnafský Walker

Paid

355

Rafał Błądek

Nowa Wieś Malborska

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Nordic Walking Malbork

Paid

356

Grzegorz Przystarz

Oborniki Śląskie

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Oborygeni Oborniki Śląskie

Paid

357

Stanisław Trybuła

Spytkowice

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

358

Edward Stańczak

Malbork

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

359

Radosław Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

360

Barbara Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

361

Marianna Jóźwiak

Włocławek

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK

Paid

362

Wojciech Gajdziś

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

363

Tomasz Gajda

Piotrków Trybunalski

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

POKIJKOWANI Nordic Walking Piotrków Trybunalski

Paid

364

Izabela Selib

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

włóczykije Gdynia

Paid

365

Zbigniew Gancarz

Mielec

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

366

Anna Pieczerak

Poland

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Polipack Team GWE

Paid

367

Jolanta Kałduńska

Poland

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Polipack Team GWE

Paid

368

Magdalena Brendel

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

369

Dorota Kwidzińska

Luzino

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Polipack Team GWE

Paid

370

Beata Kołodziejczak

Sochaczew

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

371

adam soltys

gdansk

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

372

Adam Marczyński

Goscicino

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

373

Resinka az

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

374

Monika Barzowska

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Polipack Team GWE

Paid

375

Jan Stanisławski

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

376

Filip Rybus

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

229 PLN

377

Lesław Spychała

Łowicz

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

Polipack Team GWE

Paid

378

Irena Wieckowska

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

Polipack Team GWE

Paid

379

Zdzisław Jaworski

DZIAŁDOWO

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Rozbiegani Sąsiedzi

Paid

380

Marek Rejmak

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Włóczykije Gdynia

Paid

381

Sylwia Reseman

Żukowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

382

MARCIN ŻURAWIK

Koło

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Saint Gobain Squad

Paid

383

Radosław Olejko

Żukowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

384

Darek Piątek

Gniewino

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Polipack Team GWE

Paid

385

Tadeusz Jakimiec

Szczecinek

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

386

Lesław Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

387

Marzena Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

388

Justyna Rutz

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

389

Mirela Lejkowska

Gowino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

390

Grażyna Omarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

PASJA Nordic Walking

229 PLN

391

Dawid Wiktor

Mielec

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

Paid

392

Andrzej Rusinowicz

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

Paid

393

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

394

Miron Rożynek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

395

Malgorzata Plichcinska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Ekonomik

Paid

396

Agata Potrzebowska

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

397

Marek Potrzebowski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

398

Petr Marek

Bruntál

Czech Republic

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

399

Rafał Plewiński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

Nordic Team Częstochowa

Paid

400

Roman Madejski

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

ROXKIJE ROKIETNICA

Paid

401

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Partyzanci Konin

Paid

402

Johannes Diez

Eckental

Germany

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

403

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

404

Marek Stefanicki

Świnoujście

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

405

DANUTA GAJEWSKA

Łeba

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

406

Maja Kaczmarek

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

iGosc

Paid

407

Yevhenii Matseiko

Truskavets

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M30

Karpatiya UNWF

Paid

408

Krzysztof Bogajski

Świecie

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

409

Dominika Rudowska

Sopot

Poland

Nordic Walking 10km

F40

ESJA TEAM

Paid

410

Ewa Raciborska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

ESJA TEAM

Paid

411

Dorota Gazda

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

STADION ŚLĄSKI

Paid

412

Beata Zarach

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

ESJA TEAM

Paid

413

Natalia Zwolińska-Niedźwiadek

Kwasowiec

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

414

Magdalena Rokicka-Hebel

Sopot

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

415

Patrycja Dziedzik

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

416

Dariusz Kopczewski

Koszalin

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

229 PLN

417

Dominika Skowrońska

Plewiska

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

418

Ula Markiewicz

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

419

Joanna Pielasa

Janczewo

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

420

Ruslan Guseynov

Moscow

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

M30

Sports club Rodina

Paid

421

Monika Góral - Brygała

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

422

Krystyna Królikowska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

423

Wacław Chmielowski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

424

Adam Idźkowski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

ESJA TEAM

Paid

425

Sylwia Domurad-Idźkowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

ESJA TEAM

Paid

426

Witold Zientkiewicz

Banino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

ESJA TEAM

Paid

427

Damian Banasiak

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

ONWF

229 PLN

428

Aleksandra Ostrochalska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

429

Magdalena Behal

Działdowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Rozbiegani Sąsiedzi

Paid

430

Stanisław Behal

Działdowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Rozbiegani Sąsiedzi

Paid

431

Zbigniew Szczęśniak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Team Częstochowa

Paid

432

Justyna Grabowska-Ufnowska

Czersk

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

ONWF

Paid

433

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

434

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Fabryka Nordica Trzcianka

229 PLN

435

Katarzyna Nowy

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

436

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

Oborygeni

Paid

437

Elżbieta Strabel

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

#Śremchodzi

Paid

438

Wojciech Strabel

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

#Śremchodzi

Paid

439

Mariusz Drewa

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

440

Roman Wiśniewski

Twardorzeczka

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

441

Petr Cimprich

Olomouc

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M1

Nordic Walking Olomouc

Paid

442

Joanna Pacyga-Grajewska

Gdansk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

443

Piotr Socha

Puławy

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków

Paid

444

Jan Tobolík

Přerov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M40

Nordic Walking Přerov

Paid

445

Dusan Korduliak

Prerov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Walking Přerov

Paid

446

Chrystian Przybylski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Polipack Team GWE

Paid

447

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Dom z Keramzytu S.C.Dariusz Sywak

229 PLN

448

Andrzej Góral

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Solid Security Bydgoszcz

Paid

449

Wiesława Grochulska

Aleksandrów Kujawski

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

450

Włodzimierz Wroński

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

PASJA Nordic Walking

Paid

451

Renata Lewandowska

Poznan

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Zurawiniec Trenuje

Paid

452

Małgorzata Leszczyńska-Nowotka

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

453

Jola Petrow

Poznan

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Zurawiniec Trenuje

229 PLN

454

Tadeusz Kasprzak

OSIEK

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

455

Ula Cieślikiewicz

Racibórz

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

229 PLN

456

Michał Rogiński

Warsaw

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

229 PLN

457

Anna Padowicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

458

Blanka Szulc

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Marsz Po Zdrowie

91 PLN

459

Włodarczyk Małgorzata

Preczów

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

460

Bartłomiej Kownacki

Malbork

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

461

Adam Kowalczuk

Siedlce

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

462

Nina Denysova

Uzhhorod

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

Uzhhorod Nordic Walking Club

Paid

463

Aleksandra Kasprzak

józefów

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

229 PLN

464

Anna Rekos

Poznan

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Zurawiniec Trenuje

Paid

465

Katarzyna Szpilman

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

466

Ryszard NAGÓRSKI

CIECHOCINEK

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

467

Tomasz Błaszkiewicz

Tychy

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Walking Tychy

229 PLN

468

Ewa Benza

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

469

Jolka Olszańska

Kraków

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

229 PLN

470

Karol Olszański

Kraków

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Fear The Return

229 PLN

471

Izabela Hrycyk

Lębork

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

472

KRZYSZTOF KRZYSZTOF

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

473

Hana Gudowska

Warsaw

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

474

Agnieszka Blatkiewicz

Gorzów Wlkp.

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Stal Gorzów

Paid

475

Jarosław Migdalczyk

Gorzów Wlkp.

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Stal Gorzów

Paid

476

Ewa Kozłowska

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

477

Małgorzata Kozłowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

478

Joanna Posikata

Kalinowice Zamość

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

479

Leszek Borkowski

Grabianów

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

NoWi Siedlce

Paid

480

Anna Wawrzyniak

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

481

Bogdan Cyrus

Strzebiń

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

482

DOUGLAS WEEDMAN

OMAHA

United States

Nordic Walking 21 km

M60

MDNordicWalking

229 PLN

483

Jan Treppner

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

484

Krzysztof Stępień

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Zurawiniec Trenuje

Paid

485

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

486

Iwona Rybarczyk

Pobiedziska

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

487

Marek Balon

Szczecinek

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

488

Zdzisław Szumiński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

489

Monika Pardon

Mysłowice

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

490

Wiesław Sondej

Rzeszów

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

229 PLN

491

Sebastian Walicki

Sokolow Malopolski

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

492

Anna Pietrzyk

KALISZ POMORSKI

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

KLUB OLIMPIJCZYKA im. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POM

Paid

493

Krystian Kula

Jelcz Laskowice

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Paid

494

SEBASTIAN KARPIŃSKI

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

495

Sebastian Karpiński

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Cordia Polska

229 PLN

496

Jan Nieściór

Stękiny / Olsztyn

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Jonkowo Sport

Paid

497

Mieczysława Nieściór

Stękiny / Olsztyn

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Jonkowo Sport

Paid

498

Agata Brygała

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

499

Dorota Nerc

RUMIA

Poland

Nordic Walking 10km

F60

-

229 PLN

500

Aga Zientkiewicz

Banino

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

501

Aleksandra Budniak

Władysławowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Runners Team

229 PLN

502

Joanna Makuch

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

503

Wioletta Kawka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

504

Andrzej Zwierz

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

505

Patrycja Hnat

Szczecin

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

-

Paid

506

Rafał Depczyński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

507

Rafał Depczyński

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

229 PLN

508

Jan Kulczycki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

-

Paid

509

Adam Kuźmicz

Maszewko

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

510

Dariusz Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

511

Roppel Bogumiła

EPINAY SUR SEINE

France

Nordic Walking 21 km

F40

-

229 PLN

512

Paweł Połubiak

Siecino

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

513

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Kijkomaniacy PPL

Paid

514

Paweł Wróbel

Orzesze

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

Paid

515

Karolina Lasota

Justynów

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

516

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

517

Adriana Szczygieł

Bielsko-biała

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

518

Zoriana Zinovieva

Uzhhorod

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

Uzhhorod Nordic Walking Club

Paid

519

Anna Bielska

Osielsko

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

520

Paulina Czysta

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

521

Joanna Walot

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Na Skrzydłach Wiatru

Paid

522

Teresa Pakuła

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Sercańska Akademia Seniora NW Bełchatów

Paid

523

Patrycja Pakuła-Sielska

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F40

All-Paw-Drive Team

Paid

524

Vladimir Proshin

Moscow

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

M70

Klub Sportowy DED

229 PLN

525

Adam Ślęzak

Elbląg

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

526

Katarzyna Kolmetz

SASINO Katarzyna_Kolmetz@polipack.eu

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

527

Jarosław Wendt

SASINO

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

528

Krzysztof Matuszewski

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

-

229 PLN

529

Beata Nowak

Pyskowice

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

229 PLN

530

Piotr Nowak

Pyskowice

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

229 PLN

531

Mauro Ronchi

Mantova

Italy

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

532

Piotr Dominiczak

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

533

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

534

Dorota Olesińska

Sobków

Poland

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

535

Ewa Aksman - Andrzejak

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

PoChodzone Nordic Walking Radomsko

229 PLN

536

Grażyna Stańczak

GDAŃSK

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Face Nordic Walking Team

229 PLN

537

Adam Fliszczak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

538

Lubomír Gašpar

Tatranská Lomnica

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

539

Jozef Šoltés

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

540

Stefan Szymański

Kieźliny

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

-

229 PLN

541

Konrad Luściński

KIELCE

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

229 PLN

542

Kamil Kuder

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

229 PLN

543

Michal Praduń

Lublin

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

544

Marta Radziszewski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

-

229 PLN

545

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Żółwik Opole

229 PLN

546

Agnieszka Sosnowska

Janów

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

KABEX Podkowa Janów

229 PLN

547

Krzysztof Członkowski

Szczekociny

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

Paid

548

Andrzej Żytkowski

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

M50

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

549

Marcin Legeżyński

Tarnów

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Spartańska Dzicz

229 PLN

550

Roman Cieślak

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

229 PLN

551

Jolanta Kusza

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

552

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Poland

Nordic Walking 10km

M60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

553

Roberto Verzola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

M50

Nordic Walking Como

Paid

554

Adam Konieczny

Julianów

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

555

Jan Makowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Rybnicki Klub Nordic Walking

Paid

556

Magda Żylińska

plewiska

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

229 PLN

557

Dorota Drewka

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Green Team Zielona Góra

229 PLN

558

Piotr Ordzowiały

Osielec

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

MOCNI POMOCNI

229 PLN

559

Krystyna Chęcińska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

560

Zuzanna Nowak

test

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

229 PLN

561

Arkadiusz Stępień

ŚCINAWA

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

183 PLN

562

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

563

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

564

Antonello Favaro

Noale

Italy

Nordic Walking 10km

M50

Nico Running

Paid

565

Lidia Koziara

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

ZDROWOPIJ.PL

229 PLN

566

valentina superchi

codigoro

Italy

Nordic Walking 10km

M50

-

229 PLN

567

Łukasz Sorn

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

568

Mariola Mulkowska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

569

Maria Karaś

Zelów

Poland

Nordic Walking 10km

M50

KS NW Bełchatów

Paid

570

Edyta Trzeciak

Janówka

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

LZS Justynów

Paid

571

Danuta Lehmann

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

572

Konstanty Stołbiak

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

573

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Marsz Po Zdrowie

229 PLN

574

Pasquali Nicola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Walking Como

Paid

575

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

576

Magdalena Muchorowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Avocado Wellness Club

Paid

577

Wanda Sarnowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Green Team Zielona Góra

Paid

578

Doraota Rachwał-Przybysz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Avocado Wellness Club

Paid

579

Rafał Jacek

Konin

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

Paid

580

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Trzej królowie

Paid

581

Tomasz Rogulski

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

229 PLN

582

Anna Rogulska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Nordic Walking Pasłęk

229 PLN

583

Dorota Jemrych

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

584

Cristiano Roberto Paglianti

Viareggio

Italy

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Walking Viareggio

Paid

585

Maja Drewnowska

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

91 PLN

586

Małgorzata Drewnowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Gdańskie Wody Aktywują

229 PLN

587

Natalia Walesiak

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

91 PLN

588

Anna Walesiak

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Gdańskie Wody Aktywują

229 PLN

589

Jan Zasowski

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

91 PLN

590

NIEJacek Zieliński

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Gdańskie Wody Aktywują

229 PLN

591

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

UKS GIMNAZJON Suchy Las

229 PLN

592

BORENKO IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

593

KURAKINA IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

594

KALINICHEVA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F60

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

595

Karina Retz-Lemańska

Luboń

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

596

MALCHEVSKA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

597

Marek Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

-

229 PLN

598

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Green Team Zielona Góra

Paid

599

Kacper Musiałek

Zakrzew

Poland

Nordic Walking 21 km

M1

-

229 PLN

600

Maciej Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Trzej królowie

Paid

601

Iwona Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Trzej królowie

Paid

602

Maciej Jr Król

Ludwików

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Trzej królowie

Paid

603

Katarzyna Kot

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

229 PLN

604

Andrzej Adamowicz

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

605

Halina Nogalska

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

606

Przemysław Marchwicki

Sady

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

607

Lesiak Andrzej

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

229 PLN

608

Paweł Sankowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Avocado Wellness Club